Vrh "C"

Porod 17.10.2009 6 fenek a 4 psi.
Předpokládaný odběr štěňat 1/2 prosince 2009

Všechna štěňátka jsou zdravá a krásná. Jejich váha se pohybovala od 420g -480g.


Fotografie štěňátek z prvního dne ZDE

Fotografie 14- ti denních štěňátek ZDE

Fotografie štěňátek ve věku 3 týdnů ZDE

Je nám 1 měsíc ZDE

Je nám 5 týdnů ZDE


a už je nám 6 týdnů ZDE


Matka vrhu C


ICH.Airin des Gardiens Aux Coeurs Tendres

RTG 0/0, DYS A/A
Výstavy:
ICH,Šampionka České Republiky,Slovenska,Maďarska, Rakouska ,Polska. Středoevropská vítězka,Vítězka speciální výstavy 2006, Klubová vítězka 2006,2007 a 2009, Vítězka Slovenska, Nejlepší dospělá fena PL, Klubová vítězka krásy,2. místo na NE 2009 ve třídě pracovní.......... Recommandé ve Francii i ČR, TAN test 2x 9-9-9 u rozhodčích Kerfieden, Gothiere.
Zkoušky: ZZO,ZOP,BGH1,ZVOP,ZPU1,IPO1,CSAU


otec vrhu C :

USTARITZ DU PEROUET


další fotky Ustaritzezde


Dys A/A,CACS,r.CACS Cotation 4, Recommandé, 3. místo na NE 2006

Ustaritz je syn velmi kvalitního francouzského plemeníka, Roy du Mas Roc Maria, který předával svým potomkům nejen perfektní červenou barvu pálení a perfektní pigment, ale také výborné povahy. Matka Ustaritz je krásná fena Regate des Assiers,stejně krásně zbarvená jako je její syn. Tohoto psa jsem si vybrala pro jeho hlavní přednosti – povahu, syté červené pálení a perfektní pigment. Jsou to vlastnosti, které jsou potřeba v ČR zlepšit. Pokračuji v linii des Assiers, pro udržení super exteriéru s přimícháním pracovní krve po psech Roy du Mas Roc Maria (Brevet Ring,CSAU ),Phoebus (Ring 2),Lutte de la Cour de Jasson ( Ring 2), CHT Radjah de la Mare aux Diables (šampion práce v Ring),Jorrick (Ring 3). Nádherné fotografie Ustaritze najdete na stránkách úspěšné CHS de la Noé d'Orient" chovatelky Cécile Wiplier,která Ustaritze nyní také použila k plemenitbě a také zde


Rodokmen štěňat
Dlouho jsem zvažovala dalšího ženicha pro Airin. I přes to, že jsem měla zájemce na harlekýny, zvolila jsem psa černého s pálením, protože na Airininu kvalitu nyní není , pro mne ,žádného harlekýna, který by se mi na ní zamlouval. V příštích letech bude situace lepší, protože v tomto a minulém roce se nejen ve Francii narodilo plno harlekýnů výborné krve. Na Ustaritze jsem měla zálusk od první chvíle, chovatelka Airin mě o něm přesvědčovala už při prvním krytí, ale vzdálenost k němu mě vždy odradila. Znovu si zopakuji cestu jako pro D´Roi a pojedu téměř až ke španělským hranicím a divokému Atlantiku. Držte nám palce, ať nám to vyjde!

Airininy potomci vynikají pevnými a plnými zákusy, doufám že tomu tak bude i u těchto štěňat. Štěňata by měla mít výborné povahy a výborný exteriér. Zadám pouze vážným zájemcům o chov, výstavy a výcvik. !!!!!